Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

HASHIMOTO 6 ALGPÕHJUST

: Ma olen hämmingus, kui palju teid salaja kannatab. Olen pärast oma loo avaldamist saanud suurel hulgal kirju. Ja seda inimestelt, kellel on Hashimoto ja autoimmuunhaigus. "Täname teid, kuid ma ei tea enam mida teha, ma olen juba kõike proovinud. Olen menüüst välja jätnud gluteeni, piimatoodete, ja soja ja endiselt on Hashimoto. Kas sa saad mind aidata? " Toitumise muutmine on väga oluline esimene samm, mis aitab suuresti kaasa, kuid kui te ei näe täielikku remissiooni 3-6 kuu jooksul, siis tuleks kindlasti "kaevata sügavamale". Toitmise muutmine oli minu paranemise teekonnal väga oluline. Kuid see oli alles algus. Kaevetööd Teie algpõhjuse leidmiseks: Dr Alessio Fasano, maailma tuntud gastroenteroloog Tsöliaakia ja autoimmuunsuse ekspert, kirjeldab autoimmuunsust kui kolme jalaga taburetti, mis vajab kolme näitajat, et haigus ilmneks: 1. Õiged geenid 2. Haiguse algataja ehk käivitaja 3. Soole läbilaskvust ehk lekkivat soolt ehk soolepermeaablust Kuigi me ei saa muuta oma geene, saame ümber pöörata autoimmuunhäire, eemaldades käivitaja ja soolepermeaabluse. Dr Fasano kasutab näiteks tsöliaaki, et seletada seda nähtust. Tsöliaakia on unikaalne autoimmuunne seisund, kus gluteen on nii algataja kui soolepermeaabluse põhjus! Kui gluteen eemaldatakse, suudab keha tervendada ja ise uueneda. Infektsioon on paljudel juhtudel seostatud kui autoimmuunsuse algataja ja kui kõrvaldada infektsioon võib autoimmuunhäirest täielikult vabaneda. Kuigi me ei saa alati kindlaks teha ja isegi eemaldada kõiki haiguse tekitajaid, nagu Epstein-Barr viirus (viirus, mis põhjustab Mono), on võimalus parandada soolepermeaablus. See võimaldab ka paljudel inimesetel panna oma seisund remissiooni, kus "kolme jalaga taburet" autoimmuunsusel Ei ole enam vōimalik seista! Tuginedes oma uurimistööle viimase kahe aasta jooksul, tahan ma teiega jagada kuus võimalikku algpõhjust soolepermeaablusele. On muidugi palju täiendavaid algpõhjuseid, kuid need kuus on suurepärane koht alustamiseks. (Märkus: Mõndadel teist võib olla rohkem kui üks algpõhjustaja. Seega tuleks kindlasti sügavamale “kaevata”!)

Pilt netist

Algpõhjus 1:

Gluteeni tundlikkus Gluteeni tundlikkus ja tsöliaakia on seostatud erinevate autoimmuun haigustega nagu Hashimoto, Gravesi tõbi ja reumatoidartriit. Erinevate testidega saab teha kindlaks, kas teil on tsöliaakia / gluteeni tundlikkus. Kuid testid ei pruugi alati seda kindlaks teha. Mõned inimesed saavad teada oma tundlikkusest alles siis kui nad eemaldavad gluteeni oma dieedist. Gluteeni tundlikkus võib olla kas ainus põhjus või üks vähestest algpõhjustest. Iga isik, kellel on autoimmuunne kilpnäärme seisund, peaks oma toidust eemaldama gluteeni. Isegi nendel, kellel ei ole tsöliaakia või gluteeni tundlikkus, gluteen põhjustab soolepermeaablust. Kui teie ainus algpõhjus on gluteen, siis peaks näha olema täielikku remissiooni 3- 6 kuuga. Kilpnäärme antikehad ja kilpnäärme funktsioon võib isegi normaalse seisundi taastada! Kui ei ole, siis peab “kaevama" sügavamale ... RAVI: Testige oma tundlikkust Tsöliaakia / gluteeni puhul ja eemaldage gluteen oma toidust. Algpõhjus 2:

Gluteeni tundlikkus & ristuv-reaktiivne valk Lisaks gluteeni tundlikkusele, võivad Hashimotoga inimesed olla ka reaktiivsed mitmetele teistele valkudele, sealhulgas teraviljadele nagu riis, quinoa ja mais. Iga kord kui ma riisi söön on garanteeritud, et järgmisel päeval olen näost punniline. Mõned eksperdid, nagu Dr William Davis, autor Wheat Belly (Nisu Kõht) väidavad, et inimesed ei tekkinud siia ilma et süüa "rohtu" (nisu, riisi, maisi) Teised aga võivad reageerida piimale-, munale, pähklitele, seemnetele... RAVI VALIK: Testimine: Nende kõrvaldamine toidust, Paleo Dieet, autoimmuunne Paleo Dieet ja mõnel juhul võib kasulik olla ka rotatsiooni dieet. Toidulisandid, need aitavad taastada soolestiku limaskesta ja võivad olla väga kasulikud. Systemick Enzyme aitab takistada reaktsioone uute toidudega ja vähendada reaktsioone hetkel söödavatel toitudel. http://www.ebay.com/itm/Pure-Encapsulations-Systemic-Enzyme-Complex-180-vcaps-EXP-03-2018-/122308086895 Olen ise kõvasti töötanud ja retsepte kogunud, et seda tüüpi dieeti jälgida. Algpõhjus 3:

Tsink / Glutamiini vaesus. Tsink ja glutamiin on kaks ainet, mis on vajalikud, et taastada soole limaskest. Kui keha on stressis, võtab keha need ained meie soolest ja kasutab neid mujal, nagu näiteks neerupealiste hormoonide tootmisel. Enamikul juhtudel, need ained on meile kätte saadavad toidu kaudu ja asjad lähevad tagasi normaalseks kui stressirohke aeg on möödas ja kui soolestiku limaskest on taastatud uute koostisosadega. See muutub probleemiks neile, kes kannatavad kauakestva pinge all, need kellel on madal maohape (mida on vaja, et eraldada tsink valkudest) ja need, kes jälgivad dieeti, kus on vähe loomseid valke, sealhulgas veganid ja taimetoitlased. Glutamiini leidub peamiselt loom valkudes (sealhulgas munad ja piimatooted). Mõned inimesed, kes on jälginud vegan / taimetoidu dieeti ja seejärel lisavad loomsed valgud tagasi oma dieeti on suutnud panna oma Hashimoto remissiooni. Usun, et see on sellest, et glutamiin ja teised koostisosad võimaldavad neil taastada soolestiku limaskesta. Lahendused selle algpõhjusele: Glutamiini toidulisandid, tsink toidulisandid, puljong looma luudest, hästi keedetud liha, dieedid mida mainisin eespool ning Betaine HCl Pepsin, mis aitab söögist tsinki kätte saada: https://www.purecapspro.com/thyroidrootcause/pe/products/product_details.asp?ProductsID=929 Märkus: Teised vitamiinid (nagu vitamiin D) on vajalikud õige soolebarjääri funktsiooniks. Enamik neist toidulisanditest aitab peaaegu igaühte, kellel Hashimoto on. Algpõhjus 4:

Parasiidid Te võite arvata, et parasiidid on olemas üksnes alatoidetud kolmanda maailma riikides. Kahjuks pole see mitte nii. Sõltuvalt allikatest, 30-70% ameeriklastest võib olla nakatunud parasiitidesse. Praeguse avastamise meetodiga jäävad paljud parasiidid avastamata ja kui aus olla, kui tihti teid on testitud? Parasiit, mis leitakse soolestikust võib põhjustada tohutu hulga võimalikke kahjustusi ning võib põhjustada ka soolepermeaabluse, toidutundlikkuse ja autoimmuunhaiguse. Kui olete avastanud oma seisundi peale intensiivset stressi, siis kindlasti kontrollige ennast. Stress teeb meid rohkem vastuvõtlikumaks parasiitide suhtes. Minu üheks peamiseks algatajaks oli parasiit soolestikus ja just nimelt stess oli selle pōhjuseks. Kahjuks toitumine on lühiajaline abi. Inimesed, kellel on parasiit on mitu toidutundlikkust, mis ei kao kuhugi olenemata sellest, mida nad söövad või ei söö. Inimene võib end pärast sensibiliseerivate toitude eemaldamist paremini tundma hakata, kuid see on vaid lühiajaline. Võite olla ideaalsel dieedil ja võtta koormate kaupa toidulisandeid, kuid kui teil on parasiit, ei ole see oluline. Te ei saa täielikult taastuda. See oli ka minu suurim viga. Olin kōige parematel dieetidel ja toidulisanditel aga miski ei aidanud enne kui parasiidile jaole sain. On olemas palju erinevaid parasiite (sealhulgas ussid, amööbid ja algloomad). Erinevate parasiitide puhul toimivad erinevad ravid, seega samal ajal üldine parasiitravi võib mõnikord aidata. Ma soovitan kontrollida konkreetset tüüpi parasiitide GI Effects profiili või BioHealth Labs 401H testidega. Ma uurin, kuidas neid teste Eestis kutsutakse ja teen õigepea täpsustuse. Parasiitide autoimmuunhaigust võtan ma nii: "süüdi, kuni pole tõestatud, et süütu." Ma olen paljudel inimestel näinud, et 5-10 testi on negatiivsed ja lõpuks tuleb välja, et ikka positiivne ja on parasiit. Ajutine abi: Brobiootikumid, madala süsivesikuga toidud ja Autoimmuunne Paleo dieet. Dieet muudab lihtsamaks taluda parasiitide poolt tekitatud sümptomeid, kuid ei kõrvalda neid. Lahendus: Parasiitide vastased ravimtaimed, mis on kohandatud parasiitidele, konkreetne parasiitide vastane ravim, teatud toidulisandid. Madala süsivesikuga dieet aitab samuti. Algpõhjus 5:

Peensoole bakteriaalsed probleemid. Ülekasv. (SIBOS) SIBOS on bakterite ülekasv peensooles. Selle põhjuseks võib olla antibiootikumide liigne kasutamine ja tärkliserikkad toidud. Testimine: Bakteriaalset ülekasvu saab kontrollida Inglismaal nii, et tellid koju Breath Test-Genova Kiti. (Jällegi vabandan, uurin kus ja kuidas seda Eestis teha saab). Ravivõimalused: Antibiootikumid, antimikroobsed ravimtaimed, toitumine nagu Spetsiaalne süsivesiku dieeti ja mõned teised dieedid. Algpõhjus 6:

Seeninfektsioonid. Seen Candida võib põhjustada soolepermeaabluse ja on seostatud autoimmuunhaigusega ja toidu tundlikkusega. Minul oli Candida seen juba igal pool kui lõpuks avastati. Kui sellest lahti sain, taastus energia tohutult. Kui mulle väljahteite teste ja uuringud tehti, siis Candidat ei tuvastatud. See avastati Saksamaal, kui lasin ennast bioresonancesi masinaga kontrollida. Raviks sain spetsiaalsed tilgad. Testimine: Väljaheite test, Soolestiku uuringu test nagu GI Effects Profiil võib aidata kindlaks teha, kas teil on Candida ülekasv. Ravi: Probiootikumid, seenevastased ravimtaimed ja rohud, Candida vastane toitumine nagu Keha Ökoloogia Dieet. Mis on sinu algpõhjus? Ma soovitan "kaevata" sügavale. See ei ole alati sama, mis kellelgi teisel! Vabandan kui midagi jäi arusaamatuks. Kōik minu uurimistööd on Inglise keeles ja et seda teieni tuua tõlgin ma need teile nii kuidas oskan. Viited: Sategna-Guidetti C, Volta U, Ciacci C, usai P, Mops A, De Franceschi L, kaamera A, Pelli A, Brossa C. ülekaaluliste kilpnäärmehäiretega patsientide ravi, täiskasvanud tsöliaakiahaigetd ja tagajärje gluteeni árajátmisel. : an Italian mitmekeskuseline uurimus . Kodu J Gastroenterol. 2001 Märts 96 (3): 751-7.

#hashimoto