Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Tee tervenemiseni.

Tee tervenemise poole.

Mäletan, et 2005 a oli väike palavik minu igapäevane kaaslane. Vähemalt korra kuus olin haige. Vaevajateks siis kas bronhiit, mandlipõletik vōi nohu. Meeletult külm oli kohuaeg. Mu keha karjus appi. Mitmed aastad oli suur probleem ka rasestumisega. Kõht valutas pidevalt. Mõnel päeval oli valu lausa väljakannatamatu. Arstid aga kas kirjutasid antibiootikume välja, saatsid ühe spetsialisti juurest teise juurde vōi siis lihtsalt laiutasid käsi.

Kuidagi viis elu mind kokku ühe naisterahvaga, kes kaanide abil verd puhastas ning nõelravi tegi. Tegin tema juures mitmed kuurid, pärast mida palavik kadus ning enesetunne paranes. 2007. aastal sündis meie esimene laps. Tagasi mõeldes saan öelda, et tegin tollajal suure vea, et arvasin, et minu probleem on lahendatud ning enam kontrollis vaja käia ei ole.

Mõne aja möödudes tulid kõik haigused kolinal tagasi.

Taas kirjutati rohkelt antibiootikune ning tervisehädad aina kogunesid. Ma ei teadnud, et saab ka teisiti ning ma ei julgenud arstide sõnades kahelda. Tõsiselt ehmusin siis, kui mu hääl muutuma hakkas. See oli märk, et pean oma tervisega väga tõsiselt tegelema hakkama. Mu hääl oli vahel nii kile, et ma pigem hoidusin suu lahi tegemisest. Olen kuulnud, et paljudel viskab jällegi hääle väga kähedaks. Igatahes said sealt alguse minu tervislik toitumine, uurimistööd ja katsetamised.

Kui olin pooleldi juhuslikult Hashimoto diagnoosi saanud,

loobusin päeva pealt gluteenist. Paljud teevad siin vea ning arvavad, et vahel võib ikka mõne piruka või pitsa lubada. Gluteen aga püsib inimkehas kuni 6 kuud. Kuidas mõjus gluteenist loobumine mulle? Peale nelja kuud kadusid liigesevalu, udune oleks ning mälu paranes ja süda ei puperdanud enam. Aastaga vähenesid TPO antikehad 1300-lt 740-le. Kuigi 60-ni oli veel endiselt pikk maa minna.

Konsulteerisin ka toitumisspetsialistiga ning otsustasime teha väljaheiteproovi. Vastused tulid kahe nädala pärast. Terve inimese soolestikus on 2 kg baktereid, millest 80% on head. Minu laboris tehtud testides oli näha, et häid baktereid oli minu soolestikus 0%. Põhjuseks liigne antibiootikumide kasutamine. Lisaks leiti minust parasiit, mis juba üsna palju kahju oli jõudnud teha. See parasiit oli ka minu alakaalu põhjuseks. Tulemuseks oli see, et mulle määrati poole aastane dieet, mille käigus oli keelatud süüa suhkrut, puuvilju, pärmi, gluteeni ning piimatooteid. Olen sellel dieedil vabatahtlikult siiani.

Sõin mitmeid probiootikume ja toidulisandeid. Sain ka teada, miks mul tujukõikumised esinesid. Kui minu veresuhkur oli madal, olin närviline ja tujukas, seletamatult endast väljas. Pidin alati kindlatel kellaaegadel sööma.

Kuna väsimus püsis, olin kindel, et miski on veel leidmata ja ravimata.

Lasin ennast bioresonance masinaga kontrollida. Selgus, et mul oli Candida Albicans, vitamiinide B12 ja D puudus, väga nõrk immuunsüsteem ning veel mõndagi. Veel mainiti ära, et minu tervise suurim vaenlane on stress. Candida raviks sain tilgad ning erinevaid vitamiine. Kõik minu rohud ja vitamiinid olid looduslikud, looduspoest ostetud. Kui Candida bakterist lahti sain, taastus ka minu energia. Soovitan kõigil, kellel juuksed välja langevad või esineb probleeme hõredate juustega, kontrollida feritiini taset veres. Seda ka siis, kui raua sisaldus on normi piires.

Võidelge oma tervise eest, ainult teie teate, kui midagi on valesti.

Julgege küsida küsimusi, vahetada arste või leida alternatiive. Kõige peamine on muidugi tohutu tahe terveks saada. Nii suur tahe nagu ei suudaks miski teid peatada.

Mainin veel siin kohal ära, et ma ei ole arst ning rääkisin siin ainult enda kogemusest.

Edu teile tervenemise teel!

Päikest

#hashimoto